YAŞAM Haber Girişi: 07.03.2021 - 11:22, Güncelleme: 25.10.2021 - 15:23

Mütevelli heyetinde yer alır mısınız?

 

Mütevelli heyetinde yer alır mısınız?

"Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, mütevelli heyeti seçimi yapılacağını duyurdu."
Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı mütevelli heyet üyesi olarak STK’lardan temsilci seçileceğini duyurdu. İlçede görev yapan sivil toplum kuruluşları arasından temsilci seçimi yapılacağını belirten Gerede SYDV, kaymakamlıkta yapılacak seçime ilgili kurumları davet etti. Gerede SYDV, muhtaç kişilere yardım etmek ve sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı teşvik etmek için Gerede’de faaliyette bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının (vakıflar, dernekler vb.) kendi aralarında yönetici düzeyinde temsilci seçmeleri gerektiğini belirterek, ilgili toplantının tarihini açıkladı. Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı yaptığı duyuruda, mütevelli heyet üyesi olarak STK’lardan 1 temsilci seçileceğini belirtti. Seçim 09 Mart 2021 Salı günü yapılacak. Kaymakamlık Toplantı Salonunda saat 14.00’de gerçekleştirilecek olan toplantıda, ilçemizde faaliyette bulunan sivil toplum kuruluşlarının (vakıflar, dernekler vb.) kendi aralarında yönetici düzeyinde temsilci seçilecek. Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda; “Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığında 2021 yılı faaliyet döneminde mütevelli heyet üyesi olarak görev almak üzere İlçemizde 3294 Sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanununda (Değişik ikinci fıkra: 1/12/2004 – 5263/19 md.) belirtilen amaçlara yönelik (Fakru zaruret içinde ve muhtaç durumda bulunan vatandaşlar ile gerektiğinde her ne suretle olursa olsun Türkiye’ye kabul edilmiş veya gelmiş olan kişilere yardım etmek, sosyal adaleti pekiştirici tedbirler alarak gelir dağılımının adilane bir şekilde tevzi edilmesini sağlamak, sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı teşvik etmektir.) olarak faaliyette bulunan sivil toplum kuruluşlarının (vakıflar, dernekler vb.) kendi aralarında yönetici düzeyinde bir temsilci seçmeleri gerekmektedir." ifadelerine yer verildi. Açıklamada ayrıca; 09 Mart 2021 Salı günü saat 14.00’de Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılacak seçime 3294 Sayılı Kanunda belirtilen amaçlara yönelik faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının katılarak aralarından bir temsilci seçmelerinin gerektiği bildirildi.
"Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, mütevelli heyeti seçimi yapılacağını duyurdu."

Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı mütevelli heyet üyesi olarak STK’lardan temsilci seçileceğini duyurdu.

İlçede görev yapan sivil toplum kuruluşları arasından temsilci seçimi yapılacağını belirten Gerede SYDV, kaymakamlıkta yapılacak seçime ilgili kurumları davet etti.

Gerede SYDV, muhtaç kişilere yardım etmek ve sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı teşvik etmek için Gerede’de faaliyette bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının (vakıflar, dernekler vb.) kendi aralarında yönetici düzeyinde temsilci seçmeleri gerektiğini belirterek, ilgili toplantının tarihini açıkladı.

Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı yaptığı duyuruda, mütevelli heyet üyesi olarak STK’lardan 1 temsilci seçileceğini belirtti. Seçim 09 Mart 2021 Salı günü yapılacak.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda saat 14.00’de gerçekleştirilecek olan toplantıda, ilçemizde faaliyette bulunan sivil toplum kuruluşlarının (vakıflar, dernekler vb.) kendi aralarında yönetici düzeyinde temsilci seçilecek.

Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda; “Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığında 2021 yılı faaliyet döneminde mütevelli heyet üyesi olarak görev almak üzere İlçemizde 3294 Sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanununda (Değişik ikinci fıkra: 1/12/2004 – 5263/19 md.) belirtilen amaçlara yönelik (Fakru zaruret içinde ve muhtaç durumda bulunan vatandaşlar ile gerektiğinde her ne suretle olursa olsun Türkiye’ye kabul edilmiş veya gelmiş olan kişilere yardım etmek, sosyal adaleti pekiştirici tedbirler alarak gelir dağılımının adilane bir şekilde tevzi edilmesini sağlamak, sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı teşvik etmektir.) olarak faaliyette bulunan sivil toplum kuruluşlarının (vakıflar, dernekler vb.) kendi aralarında yönetici düzeyinde bir temsilci seçmeleri gerekmektedir." ifadelerine yer verildi.

Açıklamada ayrıca; 09 Mart 2021 Salı günü saat 14.00’de Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılacak seçime 3294 Sayılı Kanunda belirtilen amaçlara yönelik faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının katılarak aralarından bir temsilci seçmelerinin gerektiği bildirildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve mercanmedya.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.