Haber Detayı
02 Ağustos 2021 - Pazartesi 11:04 Bu haber 832 kez okundu
 
Turnuva sürüyor: 'Buradaki amaç..'
"Turnuva ile ilgili detaylı bilgi, fikstür ve puan durumuna http://gspor2021turnuva.mirsoft.com.tr/ adresinden ulaşılabiliyor."
SPOR Haberi
Turnuva sürüyor: 'Buradaki amaç..'

Gerede Belediyesi’nin katkıları ile Geredespor Kulübü tarafından düzenlenen Esentepe Futbol Turnuvası devam ediyor.

Geredespor Kulübü tarafından bu yıl vefat eden Geredespor taraftarı Selami Öztürk adına düzenlenen futbol turnuvası, 26 takım 6 grup üzerinden hafta sonları 4, hafta içi 3 maç olarak düzenlenen fikstür üzerinden oynatılıyor. Kıran kırana geçen karşılaşmalar, tribünleri dolduran taraftarlara seyir zevki yüksek karşılaşmalar sunuyor. Turnuva ile ilgili detaylı bilgi, fikstür ve puan durumuna http://gspor2021turnuva.mirsoft.com.tr/  adresinden ulaşılabiliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “İlçemiz genelinde sporun ve sporcunun her zaman yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Geredespor Kulübümüz tarafından düzenlenen Selami Öztürk Esentepe Futbol Turnuvası için belediye olarak destek veriyoruz. Buradaki amaç, centilmenlik içerisinde taraftarlara seyir zevki yüksek karşılaşmalar izletmek. Turnuvaya katılan takımlarımıza kazasız, belasız karşılaşmalar diliyorum” sözlerini kullandı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı