Haber Detayı
07 Eylül 2021 - Salı 11:33 Bu haber 729 kez okundu
 
Tozkoparan'da Geredeli farkı!
"Yarışlarda at koşturan Geredeli hemşehrimiz Halil Pekcanlı, Tozkoparan Taylar kategorisinde dereceye girmeyi başararak, üçüncü geldi."
SPOR Haberi
Tozkoparan'da Geredeli farkı!

Geleneksel Rahvan At Yarışları'nda Geredeli hemşehrimz Halil Pekcanlı üçüncü geldi.

Geleneksel Rahvan At Yarışları 17. Gölcük Koşusuna katılan Geredeli Halil Pekcanlı, Tozkoparan Taylar kategorisinde üçüncü oldu. Gölcük Belediyesi Geleneksel Rahvan At Yarışları 17.Gölcük Koşusu Gölcük Belediyesi Rahvan At Bakım ve Konaklama Tesisi Koşu Pisti’nde yapıldı. 11 kategoride yapılan yarışlarda heyecan yaşandı.

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Değirmendere Rahvan Atçılar Kulübü iş birliğiyle yapılan Gölcük Belediyesi Geleneksel Rahvan At Yarışları 17. Gölcük Koşusu büyük ilgi ve katılımla Rahvan At Bakım ve Konaklama Tesisi Koşu Pisti’nde yapıldı.

Serin bir pazar gününde, kalabalık bir izleyici kitlesinin takip ettiği yarışlar, çok çekişmeli geçti. Baş atlar da Yahya Plat’ın atı 1.gelirken, kupasını Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in elinden aldı. Diğer dereceye giren atlara ise kupaları protokol üyeleri tarafından taktim edildi.

Yarışlarda at koşturan Geredeli hemşehrimiz Halil Pekcanlı, Tozkoparan Taylar kategorisinde dereceye girmeyi başararak, üçüncü geldi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı