Haber Detayı
12 Nisan 2021 - Pazartesi 10:23 Bu haber 1241 kez okundu
 
'Teşkilatımıza minnettarız..'
"Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan ile Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar Polis Haftası münasebetiyle ziyaretler gerçekleştirdi."
GÜNDEM Haberi
'Teşkilatımıza minnettarız..'

Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve Esentepe Bölge Trafik İstasyon Amirliğine ziyaret gerçekleştirdiler.

Kaymakam Ayhan ve Başkan Allar, Gerede İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Akbıyık ile İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin günlerini kutladılar. Ayhan ve Allar daha sonra, Esentepe Bölge Trafik İstasyon Amirliği’nde Bölge Trafik İstasyon Amiri Kürşat Ergün ile istasyonda görevli emniyet personelinin günlerini kutladılar.

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Polis Haftası münasebetiyle İlçe Kaymakamımız Cengiz Ayhan beyefendi ile birlikte; İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Akbıyık’ı ve görevli emniyet personelini ziyaret ettik. Akabinde; Esentepe Bölge Trafik İstasyon Amiri Kürşat Ergün’ü ve istasyonda görevli emniyet personelini ziyaret ettik. Bu vesile ile tekraren tüm polislerimizin haftasını kutlar, şehit polislerimize Allah’tan rahmet, gazi ve görevinin başındaki tüm polislerimize sağlık sıhhat ve afiyet dilerim. Polis teşkilatımıza minnettarız” diye konuştu.

Ziyaretler öncesi Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ve Esentepe Bölge Trafik İstasyon Amirliği’ne tatlı ikramında bulundu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı