Haber Detayı
31 Ağustos 2021 - Salı 10:11 Bu haber 5889 kez okundu
 
'Mekanın cennet olsun güzel insan'
"Tedavi gördüğü hastanede genç yaşta hayatını kaybeden Şaban Çiçek'in ölüm haberi ailesini, meslektaşlarını ve öğrencilerini yasa boğdu."
YAŞAM Haberi
'Mekanın cennet olsun güzel insan'

Bolu Mimar İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Geredeli hemşehrimiz Şaban Çiçek (45) yakalandığı amansız hastalığın pençesinden kurtulamayarak hayatını kaybetti.

Bolu ve Gerede'de birçok okulda görev yapan ve son olarak Bolu Mimar İzzet Baysal  Mesleki ve  Teknik Anadolu Lisesi'nde Edebiyat Öğretmeni olarak hizmet veren Geredeli sevilen hemşehrimiz Şaban Çiçek, kansere karşı 4 yıldır vermiş olduğu mücadeleyi kaybetti.

Tedavi gördüğü hastanede genç yaşta hayatını kaybeden Çiçek'in ölüm haberi ailesini, meslektaşlarını ve öğrencilerini yasa boğdu.

Çiçek'in cenazesi, öğle namazına müteakiben bahçelievler mahallesi mehtap sokaktaki evininin önünde saat 14:00'da kılınan cenaze namazının ardından Gerede Mürdükler Köyü'ndeki ebedi istirahatgahı olan aile kabristanlığına önceki gün defnedildi.

Pek çok insanın hayatına dokunan ve üzerlerinde emeği bulunan sevilen eğitimci Şaban Çiçek'in ölüm haberini duyan ve aralarında öğrencilerinin de bulunduğu pek çok kişi, sosyal medya üzerinden üzüntülerini dile getirerek; öğretmenine, arkadaşına, dostuna rahmet dilekleri ile mekanının cennet olması temennilerini yazdılar.
Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı