Haber Detayı
01 Nisan 2021 - Perşembe 13:22 Bu haber 2736 kez okundu
 
Geredeli profesör, dekan oldu
"2012 yılından bu yana Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde akademisyen olarak görev GProf. Dr. Baki Yılmaz, yeni kurulan Spor Bilimleri Fakültesine de dekan olarak atandı."
EĞİTİM Haberi
Geredeli profesör, dekan oldu

Geredeli hemşehrimiz Prof. Dr. Baki Yılmaz, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesine dekan olarak atandı.

2012 yılından bu yana Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde akademisyen olarak görev Geredeli hemşerimiz Prof. Dr. Baki Yılmaz, Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümünde yürüttüğü bölüm başkanlığı ve anabilim dalı başkanlığı görevlerine ilaveten yeni kurulan Spor Bilimleri Fakültesine dekan olarak atandı.

Atama sonrası sosyal medya hesabından Rektör İbrahim Aydınlı’ya teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Profesör Yılmaz açıklamasında; “2012 yılında göreve başladığım Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesine, Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümünde yürüttüğüm Bölüm Başkanlığı ve Anabilim Dalı Başkanlığı görevlerimden sonra Üniversitemiz bünyesinde kurulan Spor Bilimleri Fakültesine Rektör Hocamız Sayın Prof. Dr. İbrahim Aydınlı’nın tensipleriyle Dekan olarak hizmet etmeye devam edeceğim için mutluyum. Üniversitemize ve spor bilimleri camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı