Haber Detayı
16 Eylül 2021 - Perşembe 13:45 Bu haber 1072 kez okundu
 
Gerede'ye 1 isim atandı
"Çeşitli derecelerdeki görev sürelerini tamamlayan adli yargı hakimi, cumhuriyet başsavcısı ve savcıları ile idari yargı hakimlerinin isim listelerinden oluşan Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararları, Resmi Gazete'de yayınlandı."
ASAYİŞ Haberi
Gerede'ye 1 isim atandı

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararları, Resmi Gazete'de yayınlandı. Yayınlanan kararla Gerede'ye 1 Cumhuriyet savcısı atandı.

Çeşitli derecelerdeki görev sürelerini tamamlayan adli yargı hakimi, cumhuriyet başsavcısı ve savcıları ile idari yargı hakimlerinin isim listelerinden oluşan Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararları, Resmi Gazete'de yayınlandı.

HSK kararlarında, birinci dereceye yükselmiş olup 31 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla birinci sınıfa ayrılma incelemesine tabi tutulacak adli yargı hakim, cumhuriyet başsavcı ve savcıları ile idari yargı hakimlerinin adlarından oluşan listelere yer verildi. Listede 29 hakim, 11 savcı ve 4 idari yargı hakimi yer aldı.

1 KİŞİ DE GEREDE'YE  ATANDI

Resmi gazetede yayınlanan kararla birlikte görev süresini tamamlayan Sevda Sarı Gerede Cumhuriyet Savcısı olarak Bolu’ya atandı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı