Haber Detayı
05 Ağustos 2021 - Perşembe 13:29 Bu haber 755 kez okundu
 
Gerede Kaymakamı Ayhan: 'Yürütülen çalışma ile..'
"Makamında kabul ettiği başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler vererek tebrik eden Kaymakam Ayhan, öğrencilere başarılarının devamını diledi."
EĞİTİM Haberi
Gerede Kaymakamı Ayhan: 'Yürütülen çalışma ile..'

İlçemizde LGS’de dereceye giren öğrenciler Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan’ı makamında ziyaret etti. Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan, Liselere Geçiş Sınavında (LGS) dereceye giren öğrencileri kabul etti.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan, hiçbir başarının tesadüf olmadığını dile getirerek verilen her emeğin bir gün mutlaka karşılık bulacağını ifade etti.

Öğrencilerin yakaladıkları bu başarının diğer öğrencilere de örnek olması gerektiğini dile getiren Ayhan; “Öğrencilerimiz, Liselere Geçiş Sınavında ülkemiz genelinde dereceye girerek bizleri gururlandırmışlardır. Öğrencilerimizi ve bu başarıda emeği geçen aileleri ile öğretmenlerini tebrik ediyorum. Yürütülen disiplinli çalışma ile elde edilen bu başarılar artarak devam edecektir. Yeter ki gençlerimiz hedeflerine ulaşmak için yılmadan, usanmadan emin adımlarla ilerlesinler. Geleceğimiz olan gençlerimizin ileride ülkemize önemli hizmetlerde bulunacaklarından şüphemiz yoktur. Biz onlara güveniyoruz. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutluyorum” diye konuştu.

Makamında kabul ettiği başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler vererek tebrik eden Kaymakam Ayhan, öğrencilere başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı