Haber Detayı
02 Temmuz 2021 - Cuma 14:19 Bu haber 1179 kez okundu
 
Esentepe'de düzenlenecek!
"Futbolcu kadro sayısının 20 kişi olacağı, müsabakaların ise 30’ar dakikalık iki devre ile oynanacağı açıklanırken, turnuvaya katılım payının ise 3 bin TL olarak belirlendiği öğrenildi."
SPOR Haberi
Esentepe'de düzenlenecek!

Geredespor, ilçede futbol turnuvası düzenleyeceğini duyurdu. 22 Temmuz’da başlayacak turnuvalar öncesinde kısa bir açıklama yapan klup başkanı Bahri Esen; Turnuvanın ismini Selami Öztürk adını verdiklerini dile getirerek, 12 Temmuz’a kadar teslim edilmesi gereken listeler sonrası karşılaşmaların fikstür çekimlerinin ise 13 Temmuz’da yapılacağını ifade etti.

Geredespor Kulübü Başkanlığı futbol turnuvası düzenlemek için komite oluşturdu. Esentepe Futbol Sahasında oynanacak olan turnuvanın ilk düdüğü ise 22 Temmuz’da çalacak. 12 Temmuz’a kadar teslim edilmesi gereken listeler sonrası karşılaşmaların fikstür çekimleri ise 13 Temmuz’da yapılacak.

Futbolcu kadro sayısının 20 kişi olacağı, müsabakaların ise 30’ar dakikalık iki devre ile oynanacağı açıklandı. Turnuvaya katılım payı ise 3 bin TL olarak belirlendi.

Geredespor Kulübü Başkanı Bahri Esen açıklamasında; Kulüp olarak bir ilke imza attıklarını belirterek, turnuva için oluşturulan şartların ise turnuva temsilcileri ile toplantı yapılarak belirlendiği ve salt çoğunluğun kararı sonrasında onaylandığını ifade etti.

Ayrıca Başkan Esen; “Turnuvanın ismine Geredesporumuzun merhum sevdalısı Selami Öztürk ismini verdik,” bilgisini verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı