Haber Detayı
25 Haziran 2021 - Cuma 15:16 Bu haber 3425 kez okundu
 
Ersan Alioğlu intihar mı etti?
"Necati Şaşmaz’ın avukatının sır ölümü, başlığıyla ulusal basının internet sitelerine düşen haberlere göre, Ersan Alioğlu'nun ölümünün intihar kaynaklı olabileceği iddia edildi."
GÜNDEM Haberi
Ersan Alioğlu intihar mı etti?

Gerede eski belediye başkanlarından ve kimi kesimlerde “efsane başkan” olarakta anılan Halil Alioğlu'nun hukukçu oğlu Ersan Alioğlu'nun vefat haberi, sevenleri kadar Gerede kamuoyunda da üzüntü ile karşılanmıştı.

Dün ebedi istirahatgahına defnedilen Ersan Alioğlu'nun ani ölümünün, bazı iddiları da beraberinde getirdiği öğrenildi.

DHA mahreçli yaygın basının az evvel internet sitelerine düşen haberlere göre, Ersan Alioğlu'nun ölümünün intihar kaynaklı olabileceği kuşkusu aktarıldı.
Öte yandan Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın da Hüseyin Ersan Alioğlu'nun ölüme ilişkin soruşturma başlattığı öğrenildi.

"Necati Şaşmaz’ın avukatının sır ölümü" başlığıyla ulusal basının internet sitelerine düşen haberlere göre, Ersan Alioğlu'nun ölümünün intihar kaynaklı olabileceği iddia edildi.

Ramazan Eğri, Murat Korkmaz ve Gamze Şimşek ortak imzası ve DHA mahreciyle çoğu ulusal basının da internet sitelerine düşen haberlerde şu ifadeler yer aldı;

Necati Şaşmaz’ın avukatının sır ölümü
Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin de avukatlığını yapan Hüseyin Ersan Alioğlu, Kadıköy'de kaldığı rezidansın 5. katından atlayarak intihar ettiği öne sürüldü. Olayla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Merdivenköy Mahallesi Seyhan Sokak'ta bulunan rezidanstaki olay geçtiğimiz çarşamba günü meydana geldi. İddiaya göre, Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin de avukatlığını yapan Hüseyin Ersan Alioğlu (39), kaldığı rezidansın 5. katından atladı. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Alioğlu yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.


Yakınlarının emniyette verdiği ifadede, Alioğlu'nun sağlık sorunları nedeniyle son günlerde psikolojisinin bozuk olduğunu söyledikleri öğrenildi. Alioğlu'nun cenazesi dün Gerede'de defnedildi. Bu arada Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Hüseyin Ersan Alioğlu'nun ölüme ilişkin soruşturma başlattığı öğrenildi.Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı