Haber Detayı
07 Temmuz 2021 - Çarşamba 14:51 Bu haber 1053 kez okundu
 
Bayram ikramiyeleri yatıyor!
"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyelerinin ödeneceğini açıkladı."
TÜRKİYE Haberi
Bayram ikramiyeleri yatıyor!

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala milyonlarca emeklinin beklediği müjde geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, bayram ikramiyelerine ilişkin açıklama yaptı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyelerinin temmuz ayında ödeneceğini açıkladı.

Ödeme tarihlerini duyuran Bakan Vedat Bilgin, "Ülke ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunan, üreten ve alın teri döken her bir emeklinin bayram ikramiyesinin hayırlı olmasını diliyorum. Emeklilerimizin ve ailelerinin bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyelerinin 13-16 Temmuz’da ödeneceğini bildiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, emekli ve hak sahiplerinin ikramiyeleri ile zamlı emekli aylıklarının SSK emeklileri için 13 ve 14 Temmuz’da; Bağ-Kur emeklileri için de 16 Temmuz’da hesaplara yatırılacağını belirtti.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı