Haber Detayı
22 Haziran 2021 - Salı 13:23 Bu haber 763 kez okundu
 
'Ara ara yanına giderek..'
"Yeniden Refah Partisi Gerede İlçe Başkanı Veysel Ayeroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, YRP heyeti ile birlikte ilçede esnaf ziyareti gerçekleştirdi. "
SİYASET Haberi
'Ara ara yanına giderek..'

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, Gerede İlçe Başkanı Veysel Ayeroğlu, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Basri Çayır, Bolu il ve Gerede ilçe yönetim kurulu üyeleri teşkilat olarak Gerede ilçemizde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Gerede İlçe Başkanı Veysel Ayeroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, YRP heyeti ile birlikte ilçede esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafın taleplerini dinleyen YRP ekibi ‘Seçim zamanı değil geçim zamanı halkımızla beraberiz” diyerek esnaf ve vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını vurguladılar.

Esnaf ziyaretleri kapsamında açıklama bulunan Yeniden Refah Partisi Gerede İlçe Başkanı Veysel Ayeroğlu; “İlçe esnaflarımızın ara ara yanına giderek bir araya geliyoruz. Onların taleplerini, sıkıntılarını dinliyoruz. Esnafımıza halkımıza selam veriyoruz. Onların desteklerini ve dualarını talep ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı