11 eylül itibarı ile başlayan müracaatlar 26 eylül'de sona erecek

EĞİTİM 16.09.2022 - 14:10, Güncelleme: 16.09.2022 - 14:12 5530+ kez okundu.
 

11 eylül itibarı ile başlayan müracaatlar 26 eylül'de sona erecek

Gerede Meslek Yüksekokulu’na Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü ile İşletme Yönetimi bölümüne birer adet Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı duyuruldu.
Gerede Meslek Yüksekokulu’na Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü ile İşletme Yönetimi bölümüne birer adet Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı duyuruldu. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuruda, 26/09/2022 günü başvurların sona ereceği kaydedildi. Başvuruların şahşen ya da posta ile yapılabileceği belirtilen açıklamada; "Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar başvuru yapılacak birime ulaşması gerekmektedir," denildi. Rektörlükten, konuya dair yapılan açıklamada; "Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır," ifadelerine yer verildi. Eserler listesinin de istenildiği başvuru şartları arasında şu açıklamalara da yer verildi; "Başvurular şahsen veya posta ile Dr. Öğr. Üyesi kadroları için ilgili birime Profesör ve Doçent kadroları için ise Personel Daire Başkanlığına yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar başvuru yapılacak birime ulaşması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Yurt dışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belgeler başvurularda kabul edilecektir." Gerede Meslek Yüksekokulu’na Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü ile İşletme Yönetimi bölümüne birer adet Doktor Öğretim Üyesi alımı için 11 eylül itibarı ile başlayan müracaatların 26 eylül'de sona ereceği kaydedilirken, başvuruda istenecek belgeler ise şu şekilde yayınlandı: Başvuru dilekçesi (Profesör kadrosuna başvuracak adayların dilekçesinde başlıca araştırma eserini de belirtmesi gerekmektedir.) Nüfus cüzdanı fotokopisi. 1 (bir) adet fotoğraf. Öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgesi). Özgeçmiş ve eserler listesi. Yabancı dil belgesi. Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesine göre hazırlanmış puan tablosu. Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) adet dosya ve bu dosyadaki belgeleri içeren PDF formatında hazırlanmış olan Profesör kadroları için 6 (altı) Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi kadroları için ise 4 (dört) adet CD veya taşınabilir bellek.
Gerede Meslek Yüksekokulu’na Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü ile İşletme Yönetimi bölümüne birer adet Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı duyuruldu.

Gerede Meslek Yüksekokulu’na Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü ile İşletme Yönetimi bölümüne birer adet Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı duyuruldu.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuruda, 26/09/2022 günü başvurların sona ereceği kaydedildi. Başvuruların şahşen ya da posta ile yapılabileceği belirtilen açıklamada; "Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar başvuru yapılacak birime ulaşması gerekmektedir," denildi.

Rektörlükten, konuya dair yapılan açıklamada; "Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır," ifadelerine yer verildi.

Eserler listesinin de istenildiği başvuru şartları arasında şu açıklamalara da yer verildi; "Başvurular şahsen veya posta ile Dr. Öğr. Üyesi kadroları için ilgili birime Profesör ve Doçent kadroları için ise Personel Daire Başkanlığına yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar başvuru yapılacak birime ulaşması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Yurt dışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belgeler başvurularda kabul edilecektir."

Gerede Meslek Yüksekokulu’na Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü ile İşletme Yönetimi bölümüne birer adet Doktor Öğretim Üyesi alımı için 11 eylül itibarı ile başlayan müracaatların 26 eylül'de sona ereceği kaydedilirken, başvuruda istenecek belgeler ise şu şekilde yayınlandı:
Başvuru dilekçesi (Profesör kadrosuna başvuracak adayların dilekçesinde başlıca araştırma eserini de belirtmesi gerekmektedir.)
Nüfus cüzdanı fotokopisi. 1 (bir) adet fotoğraf.
Öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgesi).
Özgeçmiş ve eserler listesi.
Yabancı dil belgesi.
Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesine göre hazırlanmış puan tablosu.
Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) adet dosya ve bu dosyadaki belgeleri içeren PDF formatında hazırlanmış olan Profesör kadroları için 6 (altı) Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi kadroları için ise 4 (dört) adet CD veya taşınabilir bellek.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve mercanmedya.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.