Başkan Allar; 'Bu hakikat herkes tarafından bilinmektedir'

EKONOMİ 30.08.2023 - 12:02, Güncelleme: 30.08.2023 - 12:04 6879+ kez okundu.
 

Başkan Allar; 'Bu hakikat herkes tarafından bilinmektedir'

Ele avuca sığmaz başkan olarak tanımlanan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; "İhtiyacı olan var ise onları Gerede ’ye davet ediyorum," diye konuştu.
Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede 'de faaliyette bulunan fabrikaların çalıştıracak personel bulamadıklarına vurgu yaparak; "Çevre il ve ilçelerde iş arayan, işe ihtiyacı olan var ise onları Gerede ’ye davet ediyorum," dedi. Başkan Allar, Gerede 'nin gelişiminin sürdüğüne işaret ederek, yeni-yeni atılımların da hayata geçirileceğini dile getirdi. İlçemizdeki fabrikalarda da son dönemde artış olduğuna dikkati çeken Mustafa Allar, "Gerede halkının her dönem yanımızda duruşuyla karşılığını aldığımız yatırımlarla Gerede bölgesinin yükselen yıldızı olmaya devam etmektedir," diye konuştu. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; "Ak belediyeciliğin olduğu her şehir gibi bizde yerel ve genel tüm mali kaynakları en verimli şekilde halkımız için kullandık," dedi. Başkan Allar, Gerede 'nin sanayi bölgesindeki fabrikalarına değinerek; "Karma Organize Sanayi Bölgesinde açtığımız fabrikalarda istihdam 300’den 1500’lü rakamları gördü. Burada çok önemli bir konuyu vurgulamak istiyorum. İlçemizde bu anlattıklarım çerçevesinde işsizlik sorunu bulunmamakta olup bilakis fabrikalarımız çalıştıracak personel bulma konusunda sıkıntı yaşamaya başladılar. Aramızda çevre il ve ilçelerden gelen vatandaşlarımızdan kendi etraflarında iş arayan, işe ihtiyacı ihtiyacı olan var ise onları bu vesile ile Gerede ’ye davet ediyorum," sözlerini kullandı. Gerede 'nin adeta parlayan bir yıldız haline geldiğine işaret eden Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, yatırımlar, gelişimler ve gelişmeler üzerine şunları anlattı; "Hükümetimizin vermiş olduğu teşviklerle sanayici-devlet işbirliğinin en güzel örnekleriyle kurulan Deri Organize Sanayi Bölgesinde açılan 50’nin üzerinde modern deri fabrikalarıyla, endüstriyel ve biyolojik arıtma tesisleriyle, fakültesiyle, yüksekokuluyla, bir ilçede olması gereken tüm liseleriyle; atıl durumdaki Gerkonsan fabrikasının Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin büyük destekleriyle kurularak F-16’lara mühimmat sağlayacak fabrikasıyla, AK Parti Bolu Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız, Gerede halkının her dönem yanımızda duruşuyla karşılığını aldığımız yatırımlarla Gerede bölgesinin yükselen yıldızı olmaya devam etmektedir. Bizler; Ak belediyeciliğin olduğu her şehir gibi bizde yerel ve genel tüm mali kaynakları en verimli şekilde halkımız için kullandık. Köyleriyle beraber yaklaşık 35 bin nüfusa sahip Gerede mizi değerlendirdiğinizde rutin tüm belediyecilik çalışmaları yanı sıra sosyal, eğitsel, kültürel, sportif tüm faaliyetlerle birlikte engellisine, yaşlısına, hastasına, fakirine sahip çıkan sosyal belediyecilik anlayışı da belediyecilik anlayışımızda hâkim durumdadır. Hükümetimizin ülkemize yapmış olduğu binlerce yatırım, dünyada sağladığı itibar, söz dinleyen ülkeden sözü dinlenen ülke konumuna yükselmesini sağlayan dünya lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendi’dir. Bu hakikat herkes tarafındanda bilinmektedir."
Ele avuca sığmaz başkan olarak tanımlanan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; "İhtiyacı olan var ise onları Gerede ’ye davet ediyorum," diye konuştu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede 'de faaliyette bulunan fabrikaların çalıştıracak personel bulamadıklarına vurgu yaparak; "Çevre il ve ilçelerde iş arayan, işe ihtiyacı olan var ise onları Gerede ’ye davet ediyorum," dedi.

Başkan Allar, Gerede 'nin gelişiminin sürdüğüne işaret ederek, yeni-yeni atılımların da hayata geçirileceğini dile getirdi. İlçemizdeki fabrikalarda da son dönemde artış olduğuna dikkati çeken Mustafa Allar, " Gerede halkının her dönem yanımızda duruşuyla karşılığını aldığımız yatırımlarla Gerede bölgesinin yükselen yıldızı olmaya devam etmektedir," diye konuştu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; "Ak belediyeciliğin olduğu her şehir gibi bizde yerel ve genel tüm mali kaynakları en verimli şekilde halkımız için kullandık," dedi.

Başkan Allar, Gerede 'nin sanayi bölgesindeki fabrikalarına değinerek; "Karma Organize Sanayi Bölgesinde açtığımız fabrikalarda istihdam 300’den 1500’lü rakamları gördü. Burada çok önemli bir konuyu vurgulamak istiyorum. İlçemizde bu anlattıklarım çerçevesinde işsizlik sorunu bulunmamakta olup bilakis fabrikalarımız çalıştıracak personel bulma konusunda sıkıntı yaşamaya başladılar. Aramızda çevre il ve ilçelerden gelen vatandaşlarımızdan kendi etraflarında iş arayan, işe ihtiyacı ihtiyacı olan var ise onları bu vesile ile Gerede ’ye davet ediyorum," sözlerini kullandı.

Gerede 'nin adeta parlayan bir yıldız haline geldiğine işaret eden Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, yatırımlar, gelişimler ve gelişmeler üzerine şunları anlattı; "Hükümetimizin vermiş olduğu teşviklerle sanayici-devlet işbirliğinin en güzel örnekleriyle kurulan Deri Organize Sanayi Bölgesinde açılan 50’nin üzerinde modern deri fabrikalarıyla, endüstriyel ve biyolojik arıtma tesisleriyle, fakültesiyle, yüksekokuluyla, bir ilçede olması gereken tüm liseleriyle; atıl durumdaki Gerkonsan fabrikasının Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin büyük destekleriyle kurularak F-16’lara mühimmat sağlayacak fabrikasıyla, AK Parti Bolu Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız, Gerede halkının her dönem yanımızda duruşuyla karşılığını aldığımız yatırımlarla Gerede bölgesinin yükselen yıldızı olmaya devam etmektedir.

Bizler; Ak belediyeciliğin olduğu her şehir gibi bizde yerel ve genel tüm mali kaynakları en verimli şekilde halkımız için kullandık. Köyleriyle beraber yaklaşık 35 bin nüfusa sahip Gerede mizi değerlendirdiğinizde rutin tüm belediyecilik çalışmaları yanı sıra sosyal, eğitsel, kültürel, sportif tüm faaliyetlerle birlikte engellisine, yaşlısına, hastasına, fakirine sahip çıkan sosyal belediyecilik anlayışı da belediyecilik anlayışımızda hâkim durumdadır. Hükümetimizin ülkemize yapmış olduğu binlerce yatırım, dünyada sağladığı itibar, söz dinleyen ülkeden sözü dinlenen ülke konumuna yükselmesini sağlayan dünya lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendi’dir. Bu hakikat herkes tarafındanda bilinmektedir."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve mercanmedya.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.