"Herkese teşekkür ediyorum"
Eklenme Tarihi : 31.01.2014 23:21
Okunma Sayısı : 3299
Yorum Sayısı : 65
AAA
Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, gösterilen teveccühe teşekkür etti.

Haftalardır beklenen “Ak Aday” bu akşam saatlerinde resmiyet kazandı.

 

Belediye Başkan Adayı seçilen Mustafa Allar, resmi duyurunun ardından Ömer Faruk’a yaptığı açıklamada, gösterilen teveccühe teşekkür ederek, ilçe için hizmetkâr olacağını dile getirdi.

 

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, telefon üzerinden yaptığı konuşmada, “Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, bölge milletvekillerimize, seçim kurulu üyelerine, komisyon personeline, il ve ilçe teşkilatımıza tarafıma verdikleri destek nedeniyle huzurunuzda teşekkür ediyorum.

Tarafıma gösterilen teveccüh nedeniyle tüm arkadaşlarıma, hemşehrilerime ve partililerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Memleketimize hizmet için çıktığımız bu kutsal yolda, diğer aday adayı arkadaşlarımızla da omuz omuza vererek, çalışmalarımızı sürdüreceğiz,” sözlerine yer verdi.

 

Ömer Faruk'a, aday adaylıklarını da medeni bir cesaret olarak yorumlayan Allar, “Sadece bizim partimiz değil, diğer partilerden hizmet için aday adayı olan arkadaşlarımızı da cesaretleri nedeniyle tebrik ediyorum. Önemli olan hep beraber kenetlenip memleketimiz için muhtemel projelere katkı sağlamaktadır,” sözlerine yer verdi.

SÖZ SİZDE
Yorum yazın , sesinizi duyurun
Bu haber için 65 yorum yazıldı :


Gradia    12.02.2014 01:35

Saddetli kardeş, sizin başkanın kendine hayrı yok. Adayımız yok demesinler diye çıkmış sahneye, abi birak deseniz adaylıktan zaten vazgeçecek.En yakın akrabaları bile inanmıyor . Ayrıca ak parti görünene göre 5 meclis üyesi anca alabilir. o da şüpheli. Adayınız ve meclis üyeleri zayıf.Saadet partisi en fazla 700 oy alır. Salı gurubu hem saadete hem ak partiye hükmettiği ve planlar yaptığı gözlemleniyor.Halk bunu görüyor ve resti inşallah çekecek. Geredenin Geldiği bu rant siyasetine halk en büyük dersi verecektir.


geredeli    11.02.2014 22:52

sn Geredeli ARKADAŞLAR hepimiz AKP ye vede geredeye yapılan haksızlığa karşıyız bu yüzden ben bu seçimde saadet partisine vereceğim Aday makina mühendisi geçmişine laf söylenecek bişey yok sizleride ona oy vermeye davet ediyorum AKP belki o zaman geredeliyi adam yerine koyar saygılarımla


Önemli    11.02.2014 02:20

Şimdi değerli belediye başkanı adayları lütfen şuna dikkat ediniz kontenjan adaylarınızı iyi belirleyiniz aksi takdirde kontenjan daki meclis üyesi adayı istenmeyen ve sevilmeyen bir şahıs olur ise şayet onun yüzünden seçmen belediye başkanına da oy vermez artık seçmen bilinçli nerde kime ne oyu vereceğini çok iyi biliyor onun için lütfen çok dikkatli olunuz benim kanaatim şudur belediyeyi sayın allar alır tabiki kontenjan adayı on numara birisi olursa ama belediye meclisi en fazla 6 veya 7 yi zorlar görüyorum bu tabloda şayet kontenjan daki aday negatif birisi olursa sayın allar yine bu rakipler karşısında bu seçimi kazanır ama düşük bir yüzde oranı ile kazanır o zamanda sayın başbakan bunun hesabını kendilerine sorar bu yüzden sayın allar ve AKP ilçe teşkilatı ve sayın millet vekili çok dikkatli olmalıdırlar hem kontenjan hem meclis üyesi adaylarının bence ve konuştuğum bir çok arkadaşımın fikrince tekrar gözden geçirmelidirler unutmayınki son pişmanlık fayda vermez geç olmadan bu yanlışlığı düzeltin Allah'ın izni ile seçimden güzel bir galibiyet ile çıkın aksi takdirde bu seçimi yine kazanacaksınız ama meclis üyelerinde ciddi bir şekilde ezileceksiniz eğerki kontenjan daki kişide on numara biri değilse başkanlığıda çok zor alacaksınız ama yinede alacaksınız Allah (c.c) yar ve yardımcınız olsun


Milat olabilir    11.02.2014 00:37

Bu seçimler belediye seçimlerinden ziyade gerede halkının tepkileriyle siyasetçilere ders verip veremeyeceklerinin test edilmesi olacak. Beklenen olurda kuvvetli bir ikaz yapılırsa bu artık gerede için bir milat olacaktır. Yani aslında bu seçimler gerede halkı için bir fırsat ve bunda genç nüfusun önemli bir payı olacak kanımca. Demem o ki güzel günler göreceğiz.


Serdar    10.02.2014 22:43

Necmettin en büyük faydası iyi işçi joplattırıyor. O yüzden tüm tabak esnafı yanında. Tuzu kuru başkan istemiyoruz biz kardeşim.


Filozof.    10.02.2014 14:29

Bu nasıl bir zihniyettir anlamış değilim sopayı koysa alırmış... Alırsın evet ama yalnızca BABA'yı alırsın... Köylülerinin muthar bile seçmeye layık görmediği adamı belediye başkanı yapacaklarmış ilginç.. ne için oy verecez söylermisiniz köy servislerini bünyesine kattı.. okul ihalelerinin hepsi allarda beton fabrikası kuracaktış kendine. bütün ihaleler allara çalışıyor. yakında gerede bolu hattınada el atacaz çok az zaman kaldı Sonra vay efendim göç veriyoruz verecez tabi yakında allar ve bünyesindeki adamlardan bakşa kimse kalmayacak buralarda kendi kendilerine koca ilçeyi yönetecekler.. işçi ezilmiş evine ekmek götüremiyormuş kime ne adamaların karnı tok sırtı pek... Seve seve olmazsa bi şekilde oyumuzu verecekmişiz alırsınız canım alırsınız.. Tabakane işçisi olarak unuttukmu sanıyorsunuz joplattırdığınız biber gazı yedirdiğiniz günleri? bide utanmadan gelirseniz tabakaneye oy istemeye inşallah karşılaşmayız yüzünüze edeceğim 2 çift lafım hala mevcut. Sandıkta görüşeceğiz inşallah..


Necmettin albayrak    10.02.2014 14:25

Mustafa geredede faydaliolur gec birelaman yanimdayiz


okan    09.02.2014 21:54

son yazan arkadas dogru soyluyor yazık degılmı arkadaslar tabakhanede calısanlara kactane akplı yardımcı oldu ıscılere hep aynı seyler luks yasarlar para kazanmıyoz derler ıs varken calıstırırlar yokken gelme derler sen neyle gecınıyon demezler bu dunyanın otesıde var bu hakkları kımse odeyemez cenabı haktan korkacan oyunu ona gore verecen


geredenın evladı    09.02.2014 20:54

arkadaslar ben sadece sunu soruyorum mhpnın adayı beton fabrıkasını beledıye ıcın yapacam dıyo allar bey kendıne hemde neredeyse geredenın merkezıne yapacak baskan olunca geredeyı kendı jımmetıne gecırır artık


security    07.02.2014 19:55

ak partiliyiz terbiyesizlik yapma sen anlasılan bizler gibi gercek bir ak partili gercek bir geredeli degılsın anlasılan sen saksakcısın menfaatçisin ne demek o sopayı koysak alırız lafı..bir laf varr n*h alırsınız diyee..insanları koyun insanları göbeğini kasıyan adam ıkı torba kömüre makarnaya oyunu satan insanlar olarak göremezsin buna hakkın yok...bizler bu secımde sayın basbakana halk iradesı nedir onu gösterecegız hep diyor ya halk ıradası.. ama halkın istemedıgını göz göre göre aday yapıyor bekleyip görecegiz


ak partiliyiz    06.02.2014 17:10

arkadaşım sizle alay edilen filan yok biz olanı söylüyoruz kendinizi kandırmayın biz sopayı koysak alırız , burda en güçlü kim bi düşünün ona göre göre konuşun akıl var mantık var


Ak sevda    06.02.2014 00:22

Beni ve sayısı binleri bulan arkadaşımızı yok sayan zihniyete alkış mı tutalım? Başbakanımıza kadar haberler uçurduk yanıt alamadık.merak ediyoruz ne yalanlar söylendi? Bu gün abant tv de izledim, nerenin çürük çarığı varsa konuşmuş, bir tanesi bile Adını telaffuz edemedi.en az 50000 tl ye yapılır o program. Parasıyla bile halk istememiş. Durum bu kadar vahimken tüm arkadaşlarımın piskolojisi bozuk.


Baki ALTUNDAĞ    05.02.2014 15:48

1-Mücahitliğim Doğrudur.HEDEFLERE ESKİDEN KALEMLE ULAŞILIRDI ŞİMDİ KLAVYE İLE ULAŞILIR.
2- Ben Ak Parti Sevdalısı Değilim Parti Falan Umurumda Değil Ben Ülkem Ve En Önemlisi Geredenin Kara Sevdalısıyım. Benim Nazarımda Bütün Başkan Adaylarım Aynıdır. Ak Parti Senin Olsun Yıllarca Halil Beye Destek Çıktık Ömer Beye Destek Çıktık Allah Razı Olsun Geredemize Az Yada Çok Katkıda Bulundular. Benim Kim olduğum Adım Soyadımdan Belli Asıl Sen Kimsin? Kırıntı Sensin. Benim Menfeatim Memleket Menfeatidir.Azda Olsa İçimden Menfeat Geçiriyorsam Allahım Fırsat Vermesin
3- İsimsiz Kahraman Kesilme Çünkü Fatihlerin İsimleri Şanları Şerefleri Vardır.
4- SEN HİÇ MERAK ETME UNUTMA HERŞEY VATAN İÇİN HERŞEY GEREDE İÇİN ÜREYENLER ÜRÜR İSTİKRAR SÜRER ELİMİZDEN HİÇ BİRŞEY GELEMESE BİLE DUALARIMIZ YETER ALLAHIM GEREDE SEVDALILARININ (PARTİ MARTİ UMURUMDA DEĞİL)YAR VE YARDIMCISI OLSUN !!!


geredeli    05.02.2014 15:44

kavga etmeyin boşuna anketlerde gösteriyorki mhp şu anda artarak devam ediyor mhp%48 saygılar


Ak Sevda    05.02.2014 12:58

Sayın klavye delikanlısı Ak partiyi sevmek sizin tekelinizde mi? kimsiniz siz? Şundan emin olun ilk fırsatta hiçbirinizin kırıntısı kalmayacak bu teşkilatta. Hepinizi temizleyeceğiz ki Gerede rahat nefes alsın. Azdan az çoktan çok gider,menfaat uğruna siyaset yapmayın.Halkın sesini duyun.Klavye mücahitliği yapman sana bir şey kazandırmaz.Partimizi bu duruma düşürmeye hakkınız yok.


Baki ALTUNDAĞ    05.02.2014 08:52

Ak Sevda Denen Arkadaş İlk Önce Sen Konuşmas Tarzını değiştir La Lı Lu Lu konuşma Mustafa Başkan Yada Başka Bir Geredeli Hakkında Bu tarz konuşmalarla hiçbir adım atamassın Senin gibi Geredemizi Sevmeyenler Olduğu Müddetçe Geredemiz Düzelmez Kardeşim.(LAYIK OLDUĞUMUZ ŞEKİLDE YÖNETİLİRİZ)İlk Önce Bizler düzelecez Sonra Yöneticilerimizin Düzelmesini Bekleyecez. Sen Kimsin De Mustafa ALLARI Sandığa Gömüyorsun Sen Gömemessin Ama Mustafa Allar bir gömerse Ömür Boyu Gömülü Kalır. Ya AK SEVDA DENEN VATANDAŞ SEN GEREDEYE YAKIŞMIYORSUN AK SEVDA OLMA KARDEŞİM BIRAK PARTİYİ MARTİYİ GEREDE İÇİN KARA SEVDALI OL AKILLI OL KARDEŞİM SEN AKILLI OLMASSAN BİR YİĞİT GELİR SENİN AKLINI ALIR


Ak Sevda    04.02.2014 20:31

La Baki hiç kimse bu adamı istemiyo, sizin ordan nasıl görünüyo bilemiyoz. seçimde en güzel cevabı bu şahsa yine AK Partiyi sevenler verecek ve bir daha teşkilatlarımızda olmamak üzere tarihe gömülecek,teşkilatlar gerçek sahiplerinin elinde yükselecektir. Bu şahsa oy yok kardeş.


Gazetecei    04.02.2014 19:37

AK PARTİDE ADAYLAR HER AN DEĞİŞEBİLİR
BAŞBAKAN AÇIKLADI
GEREDE BU FIRSATI DEĞERLENDİRMELİ
http://www.ulkehaber.com/aciklanan-adaylar-her-an-degisebilir_16237.html


Baki ALTUNDAĞ    04.02.2014 12:27

Değerli Genç Dinamik Ve Çalışkan Arkadaşım Mustafa ALLAR Adaylığın Hayırlı Mübarek Olsun Şimdiye Kadar Yanında Olduk ve Yanında Olmakdan da grur duyduk ama Geredeyi Çok Sevdiğim İçin Yapmamız Gerekenleri Birlik Beraberlik içinde En güzel Şekilde Kalkındırmamız gerekecek. Değerli Kardeşim Başarının birinci şartı bir şeye inanmaktır. Çok ama çok çalışmak Çalışmamız (el birliği ile) gerekir. Gerede İlçemiz çok özel bir yerleşim merkezidir. Burada gerek entelektüel birikim ve gerekse iş dünyasının birçoğunun yaşamayı tercih ettiği bir yer haline getirmeliyiz. Gençlerin yoğun olduğu, üniversite gibi çok önemli bir unsuru da içinde barındıran özel bir bölge haline getirmeliyiz. Dolayısıyla geredemizin beğeni düzeyi yüksek olmalıdır. Birbirimize sımsıkı bağlanarak, bu ilçeyi temsil etmek için var gücüyle çalışan bir ekip oluşturmanı bekliyorum. Bu noktada sana, sizlere güveniyorum. Geredemizi çok seviyoruz. Ancak hükümetimizin başarılı çalışmalarının buraya da etki etmesini sağlamak için bu seçimi mutlaka kazanmamız sana yardımcı olmamız ülkemizin istikrarını bozmamamız gerekiyor. Diğer Aday Kardeşlerimiz İle beraber Geredemizi şaha kaldırmanız temennisiyle ALLAHA Emanet Olun Yolun Açık Olsun Kardeşim Senin ve Geredemiz İçin Duacıyız!!!!
NOT: Mustafa Allar Kardeşimin Ne parada ne pulda nede koltuk sevdasında olmadığını herkesin bilmesini istiyorum. Çünkü Bulunduğu konum itibarı ile zaten istediğine ulaşabilen bir kardeşimizdir.
geredeli    04.02.2014 12:14

adamın biri odunu koysak başkan olur akp den demiş
gösterelim o odunu bakalım oluyomuymuş milletin aklıyla fikriyle nasıl alay edilirmiş


MEMLEKET SEVDALISI    03.02.2014 21:29

Mustafa Alları kendi köylüleri bile Muhtar olarak seçmediler ama bizim uyanık gerede halkı Belediye başkanı yapıyor takdir siz okuyanların Köyü'ne muhtar olamayan geredeye baskan olamaz hiç bir ümit beklemeyin !!!


yildirim14    03.02.2014 20:42

ulusal basindaki tespitlere göre allar bu kadar negatif kisilik olusturmuski halk bunu görüyor malesef merkez göremedi secimin akabinde analize baslarlar neden kaybettik diyerek iste o zaman parti olarak gecikmis olacak kisacasi allar a yazik olmaz kaybeden AKP olur.Ticarette basarili olmustur kendisinde belediye baskanligi kabiliyeti varmidir?????????


saadetli    03.02.2014 20:03

Bu seçimin en güçlü adayı bence mhp de, Ak parti adayı sevilmiyor, Saadet partimiz adayımız yok demesinler diye meydanda, En çalışkan, en üretken mhpliler. Bu seçim sözleri dinlenmeyen Akplilerimizde, olmayası bir aday çıkaranlar hariç saadetlilerimizde mhp ye verecek. Bu benim tahminim. Değişsin böyle kokmuş bir siyaset olmaz olsun. Mahfettiniz teşkilatları.


ak ak ak    03.02.2014 19:46

durmak yok yola devam..bu halkın yüzde 84üak partiyi dolayısıyla alları istiyor gereksiz yere muhabbet ediyorsunuz. sanki bi güçlü adayınız var kuru gürültüsünüz sadece.biz odunu koysak alırız okadarrr


geredeli    03.02.2014 08:52

Kimse uzatmasın zorlamasın boşuna geredede AKP bit..miş...tirrrr


mustafa halıcı    03.02.2014 08:01

bugüne kadar bütün seçimnlerde akpartiye oy verdim ama bu seçimde oyum saadet partisine. akpartinin belediye başkan adayı ile gerede bir arpa boyu ilerlemez hatta dahada gerileyecektir. tüm geredelilere tavsiyem saadet partisine oy vermeleri böylelikle halkın görüşlerine itibar etmeyip kendi kendilerine aday belirleyenlere ders vermiş oluruz.


yunus     02.02.2014 23:42

Bu afsmi-millet niye sevmiyo. Yüzü mü soguk ? Vizyonu mu yok? Bilgisi mi yok? Yoksa sanayinin ordan arsayi ucuza kapatip benzinlik actigi icin mi yok? Veyahutbelediyecilik yapacacak egitimimi yok millet neden kiziyorki neden istemiyor seni ey allar. Omer bayginin sahsina bile-bu kadar eleştiri istememezlik yoktu sana niye var merak-ediyorum?...


yunus     02.02.2014 23:42

Bu afsmi-millet niye sevmiyo. Yüzü mü soguk ? Vizyonu mu yok? Bilgisi mi yok? Yoksa sanayinin ordan arsayi ucuza kapatip benzinlik actigi icin mi yok? Veyahutbelediyecilik yapacacak egitimimi yok millet neden kiziyorki neden istemiyor seni ey allar. Omer bayginin sahsina bile-bu kadar eleştiri istememezlik yoktu sana niye var merak-ediyorum?...


ak partiliyiz    02.02.2014 23:20

gurdağ arkadaşımız doğru söylemiş bence de seçime bile gerek yok allar başkanımız kazanacak. yırrtınız kendinizi mesajlar genel merkeze şikayetler ama galibi biz olduk yine. 30 martt inşallah yine zafer ak partinin görecesiniz.


geredeli    02.02.2014 22:32

ya arkadaşım ne bu sizin allardan alıp veremediğiniz, kardeşim adam işinde başarılı olmuş bi insan,çalışkan azimli hırslı biri. sokakta kahvede herkes allar olmasın da kim olursa olsun diyor. denediniz gördünüz mü konuşuyorsunuz bol keseden. kardeşim vereceksiniz oyunuzu öyle yada böyle paşa paşa. burası ak partinin kalesi zafer yine 31 martta bizim olacak çabalamayın, hangi adayla alacaksınız yüksel sönmezle mi yoksa silik bi saadet adayı hamdi konukla mı güldürmeyin ya


Gerçek Akcı    02.02.2014 20:58

Başbaknımızı kandıran tehdit eden zihniyet kaybetmeye mahkumdur. Yanıtınızı alacaksınız.


özer    02.02.2014 19:53

gerde bolu hattı nezaman devreye giyor ama 15 mayıs ama 15 nisan 6 tane arac geliyor yarım otobüs bolu 4 tl haberiniz olsun


security    02.02.2014 14:09

teveccühmüş kim göstermiş teveccühü? halk mı_? anlamadım istemıyor kardesım bu millet seni.başbakana santaj yapıldıgı istifa ederiz dendiğini bizler biliyoruz..hesap günü gelıyor o gün kaçın gerede den başka bişi demiyorum..


geredeli    02.02.2014 13:49

Oy moy yok size allari bilmem ama AKP adayi kim olursa olsun oyvvermem gerede kaybedecek cunku


security    02.02.2014 11:09

12 senedir çivi çakmadınız son bir senedir gerede de tırmalıyorsunuz onca insan uçup gitti onca fabrıka gelmeden gitti..geredenin nüfusu 28 binlerden 23 binlere düştü bu nedemektır bılıyormusunuz ilçenin küçüldüğü kabuguna cekıldıgı demektır..yıllardır başbakan sevdasından oy veriyoruz ak partiye ama bu nefer halk ıradesını yok sayan başbakana küçük bir sürpriz yapacagız ak partiye gerede den cıkıcak oy sudur %28 dir.bazıları yazmıs yorumlara aldanmayın diye ulen işte mıllet yazıyor istemıyor sokaga cıkın sorun kımse istemez ama aday oluyor ilginçç.tabakhanede canımız yandı üzüldük biber gazları atılırken insanlar coplanırken güzelim gerede ye bu revamıydı bunlar olurken polıs müdürlerine talımatlar veren belediye binasının üst katının perdelerının arasından sinsice gülen vurun coplayın diyen zihniyete OY yoktur....selametle su bu demıyorum ya saadet ya mhp ama anlasılması gerek bölünmemek gerek


hasan    02.02.2014 09:56

beton sırketı nı ne zaman kuruyosun fehmı beyyy..
bu dunya da ısınız ıss ınsan geçmısını unutmamamlı
senın de ne oldugunu anladık ısımız dusunce..
eskı bır dost.


İşçi     02.02.2014 02:43

Tabakhane işçileri de sana teşekkür edecekler. Joplattırılan, biber gazı sıkılan , ekmeği için , sosyal hakları için mücadele edenlere reva gördüğünüzün ödülünü sana vereceğiz hep beraber. Keser döndü sap döndü Allar ağam !!!


cihangir    02.02.2014 01:22

Sayin kupcu bu isi bir kacyil once 3 veya dort kisi esentepede planladiniz biriniz istanbula kacti avktligi eline yuzune bulstirdi biriniz millt vekili oldu birinizde belediye baskan adyi oldu sayin kupcu bu is icin govdeni koydun ve basardin aslinda cok sey var soyle ecekte neyse sadece sunu soyleyebilirim geredenin bir bes yilini caldin seni allahu teala affetmeyecek biz nelerin nasil kimlerle ne konusuldugunu cok iyi biliyoruz ve cok yakin takipteyiz haberiniz ola.insaallah bizleri utandirirsiniz.Yağcılar nerede    02.02.2014 01:00

Hani nerde yağcılar. Bukadarmı şakşakcı. Çok ayıp çooook. Ha biraz gayret yahuuu.Yağcılar nerede    02.02.2014 01:00

Hani nerde yağcılar. Bukadarmı şakşakcı. Çok ayıp çooook. Ha biraz gayret yahuuu.yalnız    01.02.2014 23:57

bu kişiye oy verirseniz ben ne diyeyim bu sefer parti olayını geçin mustafa allardan belediye başkanı olmazzzzzzzz:eğer seçerseniz geredeye çok büyük kazık çakmış olursunuz .bende ak partiliyim


ısmaıl muratoglu    01.02.2014 23:23

bır kardesımız ak partının adayı agacta olsa ak demıs
acıyorum geredeye nasıl bır mantık nasıl secme nasıl secılme
hızmet edecek bırını degılde agaclara odaklanmak nasıl bır dusunce alt yapısı
agac mantıgı ıle degıl reform hızmet gelısımı neden yakıstıramıyorsunuz benım guzel ılceme


kamil,kamil    01.02.2014 23:07

Merhaba arkadaşlar ben geredenin yabancısıyım adayları cok tanımam benim bu güne kadar edindiğim tecrübeye göre yerel seçimlerde adayların vaad ettiklerine ve projelerine bakılır orada memleketin eksiğini noksanını görüp görmrdiği anlaşılır. projelerin altı boş olmamamalı nasıl yapılacagı kaynaklarının nereden sağlanacağı belirtilmeli.5 yıldır buradayım 11 yıllık ak parti iktidarında vites yükseltmiş bir türküye olmasına rağmen bir adım atamamış bundan dolayıda geriye gitmiş bir gerede.%85 oy cıkmış küçük bir ilçeye bırakın ak partiyi hiç bir hükümet yatırım yapmaz.biraz dikkat cekmek lazım birazda belediye olarak projlerle bakamlıkların kapılarını aşındırıp memelekete para almak lazım dilenmek lazım memeleket için..mhp nin projelrini gördük diger partilerin projelerini bekliyoruz karşılaştıralım ve GEREDE kazansın


izmitli     01.02.2014 22:32

Malesef GERDEMİZ İçin Birşey Değişmeyecek.Şuana kadar hep tayip erdoğan için oy vedik. Artık ak patiye oy falan yok.


ramazan esmeray    01.02.2014 21:23

hayırlı olsun mustafa abi


Remzi     01.02.2014 20:54

Sonuna kadar ak parti..sonuna kadar mustafa allar....


gurdag    01.02.2014 20:33

mustafa allar bu isi omer beyden bin kat iyi yapar zaten kazanmistir baskanligi secime falan gerek yok oylar allara


özer    01.02.2014 17:56

allar turzim 15 mayısta 6 tane gerede bolu hattı hayırlı olsun


Sinan Özdemir    01.02.2014 16:09

Geredenin 10 senede geliştiğini göremedim..maalesef hükümetin faydası olmadı..doğalgaz derseniz her yerde var artık .bu seçimde oyumuzu Yüksel sönmez başkana verelim geredemizin çantada keklik olmadığını çantacılara,kutuculara,rüşvetçilere gösterelim..


körlere    01.02.2014 15:23

fehmi allar birbirini ağırlar sonunda ne menfaat çıkacak göreceğiz


ossa    01.02.2014 15:12

Merhaba arkadaşlar
Bu defa bu akp ye oy moy yok
Allara fallara oy moy yok


ossa    01.02.2014 15:11

Merhaba arkadaşlar
Bu defa bu akp ye oy moy yok
Allara fallara oy moy yok


bende sevdalıyım    01.02.2014 14:38

gerede sevdalısına katılıyorum,maalesef bir recep tayyip erdoğan fanatiği olmama rağmen bu yerel seçimlerde ak partiye oy vermeyeceğim-verdirmeyeceğim


Ak Sevda    01.02.2014 13:38

Telefonla arayanlar, genel merkeze bu adamı istemiyoruz diyenlere,fax lar çekenlere rağmen Başkanımız kazanmıştır.Kendisini candan tebrik ediyorum Yüzüne destek olup arkasından iki yüzlülük yapanların içimizde yeri yoktur. Bu kadar iki yüzlü insanın bizim partimizle alakası yoktur.


babaaa    01.02.2014 13:03

mustafa allar değil kim olursa olsunnn inadına akk akk akk ama mustafa allarında belediye başkanlığı yapacağına inanıyorummm geredede başka aday yok başbakan erdoğansa türkiyede başka yapacak adam yoksa gerede de mustafa allardırrr


tarafsız    01.02.2014 12:52

Geredemiz olsun Türkiyemizde yaşayan insanlar Tayyip başbakanın yüzüsuyu hürmetine oy veriyordu bu yolsuzluk olaylarında sayın başbakanımız tarafsız davranamadı halkın yüzde78i yolsuzluk olduğuna inanıyor bu süreçte hırsızı değil hırsızları bulanları yerlerinden alarak halk nazarında yanlış yaptığını herkes dile getiriyor ama yanlış yaptığını söyleyenleri görevlerinden alıyorlar Geredemiz de sayın Allar kaybedecektir daha önce sayın başbakan sayesinde oy alan insanlar bu sefer alamayacaktır geredemiz ve ülkemiz için yapılan yanlışları ve doğruları görerek oy verileceği kanaatindeyim Geredemiz için hangisinin yararlı olacağı değerli hemşehrilerimin takdirindedir.


AHMET    01.02.2014 12:02

mustafa allar değil bir ağacıda aday gösterseler yine ak parti


Hasan ALLAR    01.02.2014 11:48

Sevgili kardeşim,doğru bildiğin yolda en iyi şekilde hizmet edeceğine inancım tamdır.Vizyonunu,misyonunu da çok iyi biliyorum.Allah yar ve yardımcın olsun.


Gerede İçin    01.02.2014 11:27

gerede için verimli olmayacağınızı herkes biliyor kimseden oy istemeyiniz.ak partilyim ama geredede ak partiye oy moy yok. !!


Gerede sevdalısı    01.02.2014 09:23

Bugüne kadar AK Partinin seçime girdiği 2002 kasım seçimlerinden beri hep koyu bir AK PARTİ daha doğrusu RECEP TAYYİP ERDOĞAN sevdalısı olduk hep beraber hatta Türkiyenin yarısı da oldu..... Hükümetimizi yıkmak için yapılan gezi eylemleri, operasyonlar, yada GÜLEN cemaatinin tüm çabalarına rağmen ELHAMDÜLİLLAH RECEP TAYYİP ERDOĞAN sevgimiz, saygımız ve en önemlisi ona olan inancımız zerre kadar eksilmemiştir....
Ancak, güzel geredemize baktığımızda aradan geçen 12 yılda ALLAH razı olsun ki Doğal gazı getirdi Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN... Buçok güzel ve çok hayırlı bir gelişme olmasına rağmen, GEREDEMİZ 12 yılda maalesef göç vermiştir, bir tane bile fabrika kurulmamıştır. ALLAH razı olsun dericilerden bu Tabakhanelerde olmasa ekonomi tamamen duracak güzel GEREDEMİZ de....
Nickim de kullandığım GEREDE SEVDALISI yazısı boşuna yazılmamıştır.... Tüm sevgime rağmen maalesef bu seçimlerde AK PARTİMİZE oy ver-me-ye-ce-ğim.... Çünkü sayın BAŞBAKANIMIZ %90 nın sesini değil 3-5 kişilik adı yönetim olan bir topluluğu dinlemiş ve aldanmıştır.... GEREDE mize Hayırlı Bir başkan seçmek HALKIN elinde.... SAYGILARIMLA......


FERHAT ÇETİNOĞLU    01.02.2014 08:29

hayırlı olsun ..


Kemal K.    01.02.2014 01:50

Öncelikle hayırlı olsun der tebrik ederim. Potansiyel olarak belediye başkanı olacak bir düzeyde ancak halka pek güven vermiyor . Projeleriniz ile bunun doğruluğunu göreceğiz. İnşallah yatırımlarınız çevrenize çalışmaktan ileri gider.


hayırlı olsun    01.02.2014 00:43

herkes herkesi sevmek zorunda değil gün olacak herkes yaptığından utanacak zaten meyve veren ağaç taşlanır bakın diğer partilerin adaylarına olumlu veya olumsuz bu kadar yorum bulamassınız varsa yoksa mustafa allar
geredemiz için hayırlı uğurlu olsun yapacağınız hizmetlerden hiç şüphemiz yok durmak yok yola devam


kartal 14    31.01.2014 23:38

Sayin baskan adayi halka ragmen aday oldugunuzu biliyorsunuzdur sunu iyi bil bu halk artik uyandi sen Gerede mize verimli olamazsin bunu halk biliyor ve sandikta göreceksin malesef Ak parti yenilgi ile ipi gögüsleyecek ona üzülüyorum Ak partliyim sana oy yok.


kartal 14    31.01.2014 23:38

Sayin baskan adayi halka ragmen aday oldugunuzu biliyorsunuzdur sunu iyi bil bu halk artik uyandi sen Gerede mize verimli olamazsin bunu halk biliyor ve sandikta göreceksin malesef Ak parti yenilgi ile ipi gögüsleyecek ona üzülüyorum Ak partliyim sana oy yok.11