Haber Detayı
26 Temmuz 2016 - Salı 16:26 Bu haber 4818 kez okundu
 
O dolarlara dikkat!
FETÖ darbe girişimi soruşturması kapsamında Bolu’da pek çok akademisyen, yargı mensubu ve iş adamlarının evlerinde aramalar yapılıyor. Arama yapan polis ekiplerine, özellikle evlerde bulunabilecek 1 Dolar’lara dikkat edilmesi tebliğ edildi.
GÜNDEM Haberi
O dolarlara dikkat!

Darbe girişimi soruşturması kapsamında Bolu’da pek çok akademisyen, yargı mensubu ve iş adamlarının evlerinde aramalar yapılıyor. Görevli polis ekiplerine, özellikle evlerde bulunabilecek 1 Dolar’lara dikkat edilmesi tebliğ edildiği öğrenildi.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi şahısların ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda çıkan 1 dolar’lık banknotlar, darbecilerin en gizemli haberleşme araçlarından birisi olarak görülüyor. Örgütün lideri Fethullah Gülen’in okuduğu ve bereketli olduğu ileri sürülen 1 dolar’lar örgütün üst düzey yöneticilerine gönderilmiş.

Olay'ın haberine göre; Bolu’da, istanbul escort bayan FETÖ'ye üye olduğu şüphelenilen kişilerin ev ve iş yerlerinde arama yapan polis ekiplerinden, örgüte üye olduğu şüphelenilen şahısların evlerinde ve işyerlerinde yapılan aramalarda özellikle 1 dolar’lara dikkat etmeleri istendi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı