Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 10:11 Bu haber 4289 kez okundu
 
Ersin başkan sert çıktı; 'Hak ettiği cezayı veririz!'
"Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, gıda ve hijyen ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı hak ettikleri cezaları vereceklerini duyurdu."
EKONOMİ Haberi
Ersin başkan sert çıktı; 'Hak ettiği cezayı veririz!'

Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, gıda ve hijyen ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı hak ettikleri cezaları vereceklerini duyurdu.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, son günlerde ülkemizde koronovirüs görülmesi sonucu oluşan tedirginlik sonrası bazı ürünlerde oluşan talep nedeniyle fahiş fiyat uygulamaları görüldüğünü ifade ederek bu konuda basın açıklaması yaptı.

Başkan Kaşka, yaptığı açıklamada; “Gerede Ticaret ve Sanayi odası olarak, gıda ve hijyen ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı Odamız olarak disiplin mekanizmalarını çalıştıracağımızı ve bu haksızlıkları yapan firmalara hak ettikleri cezaları vereceğimizi bir kez daha buradan kamuoyuna duyururuz. Herkes bilmeli ki vatandaşı mağdur edenlere karşı sessiz kalmayacağız. Bu konuda duyarlı davranarak basiretli bir tüccar olduğunu göstererek fiyat artışına gitmeyen üyelerimizi de kutluyorum,” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı