Haber Detayı
10 Aralık 2018 - Pazartesi 13:31 Bu haber 4084 kez okundu
 
Çinliler Gerede'de!..
"Çin ticaret heyetinde You Wei öncülüğündeki makina imalatı yapan işadamları ilçemize gelerek bir takım incelemelerde bulundu."
EKONOMİ Haberi
Çinliler Gerede'de!..

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın misafirleri Çin’den ülkemize gelen ticaret heyeti oldu. Makina imalatı sektöründe dünyanın bir çok ülkesine imalat yapan heyet Gerede’de iki gün misafir edildi.

Çin’li ticaret heyeti ülkemize gelerek Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’nın misafiri oldu. Her geçen gün farklı bir ülke ile işbirliği içerisinde olan Gerede sanayisi ticaret denildiğinde akla gelen Çin ile ticaretini geliştirmek için adımlar atıyor.

Çin ticaret heyetinde You Wei öncülüğündeki makina imalatı yapan işadamları ilçemiz Gerede’ye gelerek bir takım incelemelerde bulundu.

Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka tarafından ilçe ekonomisi hakkında bilgiler alan heyetin başı You Wei; “Gerede’yi çok sevdik. Gerede sanayi konusunda büyük ivme kat etmiş, nüfus çok değil ama sanayi üretimi çok. İpekyolu üzerinde bulunan Gerede Çin ile inanıyorum ticarette çok daha iyi yerlere gelecek” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı