Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 21:33 Bu haber 1960 kez okundu
 
Başkan Çetin; 'Bir an önce bu illetten...'
"​AK Parti Gerede İlçe Başkanı İsmail Çetin, Geredeli hemşehrilerinin Ramazan bayramını kutlayarak; 'Milletimizin köklü tarihinden ve zengin kültüründen aldığı bu değerlere sahip çıkarak geleceğe taşımak hepimizin ortak sorumluluğudur,' dedi.
YAŞAM Haberi
Başkan Çetin; 'Bir an önce bu illetten...'

Rahmetiyle bizleri kucaklayan, şefkatiyle bizi bir araya toplayan on bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakarak, sevinç, neşe ve kardeşlik duygularının dalga dalga yayıldığı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bayramlar insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günlerdir.

Karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma duygularının arttığı bayramlar, birlik ve beraberliğimizi simgeleyen ortak değerlerimizin başında gelmektedir.

Milletimizin köklü tarihinden ve zengin kültüründen aldığı bu değerlere sahip çıkarak geleceğe taşımak hepimizin ortak sorumluluğudur.

Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz Milletimizin ve tüm Geredeli hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, bir an önce bu virüs illetinden kurtularak daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Yüce Yaradandan temenni ediyorum.


AK Parti Gerede İlçe Başkanı

Avukat İsmail ÇETiN

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı