Haber Detayı
19 Mart 2021 - Cuma 16:12 Bu haber 3171 kez okundu
 
Başkan Allar, Bakan'dan aldı!
"Bakan Varank’la görüşen Başkan Allar, Deri Organize Sanayi Bölgesinde düzenli depolama alanına ihtiyaç duyulduğunu ifade ederek destek istedi."
EKONOMİ Haberi
Başkan Allar, Bakan'dan aldı!

Geçtiğimiz hafta ilçemize gelen Bakan Mustafa Varank ile görüşen Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar 17 Milyon TL desteği ilçeye kazandırdı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, geçtiğimiz hafta Gerede'ye geldi. Bakan Mustafa Varank’la görüşen Belediye Başkanı Mustafa Allar, Deri Organize Sanayi Bölgesinde düzenli depolama alanına ihtiyaç duyulduğunu ifade ederek Varank’tan destek istedi. Dosyayı inceleyen Bakan Varank, talebi kabul ederek gerekli talimatı verdi. Varank’ın talimatı sonrası düzenli depolama alanı ile ilgili süreç hemen başladı.

BAŞKAN MUSTAFA ALLAR’DAN TEŞEKKÜR

Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan Başkan Allar; “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, ilçemize bir dizi ziyaretler için gelmişti. Sayın Bakanımıza ilçemizde ihtiyaç duyulan yatırımlar ile ilgili dosyamızı sunmuştuk ve Bakanımız dosyalarımızı olumlu karşıladı. Deri İhtisas Organize Bölgesinin en büyük ihtiyaçlarından olan ve 17 milyon TL maliyetli Düzenli Depolama Alanı Projesi yapımı talebimiz Bakanımız tarafından kabul edildi. Projemiz yakın zamanda hayata geçecek. Sayın Bakanımıza bugüne kadar verdiği ve bundan sonra vereceği hizmetler için şahsım ve ilçe halkım adına şükranlarımı sunarım. Elbirliği ile ilçemizi çok daha geliştirip her yönden büyütmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı