Haber Detayı
12 Aralık 2018 - Çarşamba 11:21 Bu haber 5345 kez okundu
 
A Milli, Gerede'de kampa giriyor
"Kamp dolayısıyla Gerede yaylarından bazılarının yollarının trafiğe kapatıldığı belirtilirken, kamp listesinde ilçemiz sporcularının da bulunduğu ifade edildi."
SPOR Haberi
A Milli, Gerede'de kampa giriyor

Kayaklı koşunun başkenti Gerede’mizde, Türkiye Kayak A Milli Takımı bu hafta sonunda kampa giriyor.

Arkut Kayak Merkezi’nden yapılan açıklamada kampın 14 Aralık cuma günü başlayacağı belirtildi.

Kamp dolayısıyla Gerede yaylarından bazılarının yollarının trafiğe kapatıldığı belirtilirken, kamp listesinde ilçemiz sporcularının da bulunduğu ifade edildi.

Arkut Kayak Merkezi’nden yapılan açıklamada; “Değerli Geredeli hemşerilerimiz ve Arkut Kayak Merkezi sevenleri, dünya şampiyonalarında ve Avrupa kış festivalinde ülkemizi temsil edecek olan Türkiye Kayak A Milli takımı 14 Aralık 2018 Cuma günü ilçemiz Gerede’de kampa girecektir. Kamp listesinde ilçemiz sporcuları da bulunmaktadır. Dolasıyla Arkut Dağı Kayak Merkezi’nden Rumşah Yaylası mevkiine devam eden yol ve Rumşah Yaylası tarafından Kayak Merkezimize gelen yol yetkililerin bilgisi dahilinde araç trafiğine kapatılmıştır. Tüm hemșerilerimizi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Ayrıca Milli Takım teknik ekibine ilçemizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Her şey güçlü Türkiye için, herșey kayaklı koşunun başkenti Geredemiz için” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı