Haber Detayı
07 Eylül 2016 - Çarşamba 11:34 Bu haber 5949 kez okundu
 
Gerede teşkilatı kapandı!..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından alınan karar sonrası Gerede ilçe teşkilatı görevden alındı.
SİYASET Haberi
Gerede teşkilatı kapandı!..

MHP Genel Merkezi tarafından alınan karar sonrası aralarında ilçemizin de bulunduğu; Mengen, Dörtdivan, Mudurnu,  Göynük ve Gerede İlçe teşkilatları görevden alındı.

Teşkilatların FETÖ/PDY bağlantısı nedeniyle mi görevlerinden alındıkları açıklanmazken, kısa süre içerisinde tüm teşkilatlarda MHP İl Başkanı Adem Evcil tarafından yeniden yapılanma hayata geçirilecek. 

15 Temmuz FETÖ/PDY darbe teşebbüsü sonrası MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, partide oluşturulmak istenen kongre sürecine dikkat çekmiş, ‘FETÖ/PDY uzantılarının partimizi kongre sürecine sokmak istemesi bu gün anlaşıldı. Bundan sonra onlarla mücadele edeceğiz’ demişti.  

MHP Genel Merkezi’nin bu gün almış olduğu karar ile il genelinde sadece İl Teşkilatı ve Merkez İlçe teşkilatı kaldı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Adem Evcil, “MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin takdiri ile Mengen, Dörtdivan, Mudurnu, Gerede, Göynük İlçe teşkilatları görevden alınmış ve geçici süreliğine kapatılmıştır” dedi.

 

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı