Haber Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 09:19 Bu haber 1864 kez okundu
 
Ülkücü gençler dua alıyor..
"Gerede Ülkü Ocakları Başkanlığı, rahmet ayı Ramazan ayında yardım bekleyen ailelere ramazan coşkusunu taşıyor."
YAŞAM Haberi
Ülkücü gençler dua alıyor..

Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanlığı, geleneksel hale getirdiği kampanya ile ihtiyaç sahibi her kapıya bir kumanya etkinliğini sürdürüyor.

Gerede Ülkü Ocağı, rahmet ayı Ramazan ayında yardım bekleyen ailelere ramazan coşkusunu taşıyor. Gerede tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan paketleri evlerine kadar götürülerek dağıtımı yapıldı.

Ramazan coşkusunu ilçenin dört bir yanına taşıyan Gerede Ülkü Ocakları, bu mübarek ayda ihtiyaç sahiplerine kumanya dağıtarak yüzleri güldürüyor.

Yardım bekleyen ailelere Ramazan coşkusunu taşıyan Ülkü Ocakları, gönüllüler tarafından yardım kampanyası çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlanan Ramazan kolilerini adreslerine ulaştırmaya devam ediyor.

Ülkü Ocakları Gönüllüleri, veren el ile alan eli bu mübarek ayda buluşturmanın yada vesile olmanın gururunu yaşadıklarını ve ramazan ayı boyunca devam edeceklerini belirtti.

Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanı Yusuf Darak konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Bolu Ülkü Ocaklarımızın başlatmış olduğu her sene ramazan ayında devam eden her kapıya bir kumanya ve bir çocukta sen sevindir kampanyasına ihtiyaç sahibi ailelere tek tek ulaşmaya gayret gösteriyoruz. Bu mübarek günde çalışmalarımızda gönüllü bütün vatandaşlarımızdan bütün esnaflarımızdan destek bekliyoruz. Rabbim yapmış olduğunuz yardımları kabul etsin,” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı