Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 08:39 Bu haber 2671 kez okundu
 
Geredeliler ile buluştu..
"Gerede Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Hisarcıklıoğlu’na Gerede ziyareti esnasında çekilmiş halı portre, CNC ismi yazılmış TOBB amblemli isimlik ve özel deri ve dikimle hazırlanmış ayakkabı ile deri ürünleri takdim etti."
EKONOMİ Haberi
Geredeliler ile buluştu..

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine katıldı.

Heyette ​Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Başkan Yardımcısı Hüseyin Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Demirses, Sefa Çubukcuoğlu, Genel Sekreter Şerefettin Dağyıldızı, Meclis Başkanı İ.Sadi Özalp, Başkan Yardımcısı Hasan Demirdaş, Meclis Üyeleri Mustafa Bilen, Mehtap Demirses Burku, Nurullah Yıldız, Halil Yurtsever, Yaşar Yıldız, Rıfat Eser ve Yasin Turan yer aldı. 21-22-23 Haziran 2019 tarihlerini kapsayan bilgilendirme etkinliğinin ilk gününde meclis üyelerine hitap eden Hisarcıklıoğlu, sorun ve çözüm önerilerini dinlerken katılımcılarla görüş alışverişinde bulundu.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Hisarcıklıoğlu’na Gerede ziyareti esnasında çekilmiş halı portre, CNC ismi yazılmış TOBB amblemli isimlik ve özel deri ve dikimle hazırlanmış ayakkabı ile deri ürünleri takdim etti.

TOBB’un Türkiye’nin en demokratik kurumu olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, görevlerinin üyelere dolayısıyla tüccar ve sanayiciye hizmet etmek olduğunu bildirdi. Önlerinde 4 yıllık seçimsiz bir dönem olduğunu hatırlatan TOBB Başkanı, ekonomiye ilişkin yapısal reformları hayata geçirmek için uygun bir dönem olacağına işaret etti.

Meclis üyelerine kültürümüzdeki ‘insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır’ sözünü hatırlatan Hisarcıklıoğlu birlik ve beraberlik mesajı verdi. Kimseyi düşüncesinden, inancından, mezhebinden dolayı ötekileştirmeme çağrısında bulunan M. Rifat Hisarcıklıoğlu; “İnsansanız düşüneceksiniz. Farklı düşündüğü için kimseyi dışlamayın. Aynı düşünmememiz gayet doğal. Önemli olan kavga etmeden ortak akılda buluşabilmek. Kuş alayıyla uçar. Unutmayın birlik ve beraberliğimizi korursak bundan hepimiz kazanırız” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı