Haber Detayı
08 Eylül 2017 - Cuma 08:58 Bu haber 3240 kez okundu
 
Faciadan kıl payı!
" Akaryakıt istasyonu yanında bulunan ve hasadı tamamlanmış olan buğday tarlasında kalan ekin köklerinin tutuşması faciaya davetiye çıkardı. "
ASAYİŞ Haberi
Faciadan kıl payı!

Akaryakıt istasyonu yanında çıkan anız yangını kısa zamanda kontrol altına alınırken; yakıt tanklarına sıçrama ihtimaline karşı özel önlem alınan yangında olası bir faciadan kıl payı dönüldü.

Gerede Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin anız yangınına anında müdahalesi faciadan kıl payı dönülmesine neden oldu. Bir akaryakıt istasyonu yanında çıkan yangın kısa sürede söndürüldü

Gerede -  Karabük yolu üzerinde bir akaryakıt istasyonu yanında çıkan anız yangını Gerede Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekiplerinin zamanında müdahalesiyle kısa zamanda kontrol altına alındı.

Bir buçuk saat soğutma çalışmasının ardından söndürülen yangının yakıt tanklarına sıçrama ihtimaline karşı özel önlem alındığı ve olası bir faciadan kıl payı dönüldüğü belirtildi.

Neden çıktığı belirlenemeyen yangının aşırı sıcak nedeniyle akaryakıt istasyonu yanında bulunan ve hasadı tamamlanmış olan buğday tarlasında kalan ekin köklerinin tutuşması sebebiyle çıkmış olabileceği belirtildi.

Gerede İtfaiye Müdürlüğü ve Gerede İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş ekipleri yangının çıkış sebebinin belirlenmesi için soruşturma başlattı. 

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı