Haber Detayı
31 Ağustos 2016 - Çarşamba 16:31 Bu haber 3942 kez okundu
 
Onlar da gün sayıyor..
Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, "Galericilerimizi, siteye taşıyarak daha rahat ve geniş bir alanda ticaret yapmalarına imkân sağlamış olacağız”
GÜNDEM Haberi
Onlar da gün sayıyor..

Genellikle mahalle aralarına park edilerek satışa sunulan ikinci el araçların oluşturduğu şehir içi trafik karmaşasını bir nebze de olsa giderebilmek amacıyla bazı yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar, Oto Galericiler Sitesi’nde sona yaklaşıldığını duyurdu.

Başkan Allar, “Galericilerimizi, siteye taşıyarak daha rahat ve geniş bir alanda ticaret yapmalarına imkân sağlamış olacağız” diye konuştu.

Mülkiyeti Gerede Belediyesi’ne ait, Bahçelievler Mahallesi D 750 karayolu üzerinde bulunan 3 blok toplamda 12 adet galeriden oluşan Oto Galericiler Sitesi’nde alt yapı çalışmaları devam ediyor.

Site alanında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Galericiler sitesi alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. Alt yapı çalışmalarından sonra yapılacak çevre düzenlemesi ve sıcak asfalt kaplama çalışmalarının ardından galericilerimizi bu alana taşıyarak daha rahat ve geniş bir alanda ticaret yapmalarına imkân sağlamış olacağız” dedi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı