Haber Detayı
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 09:56 Bu haber 1727 kez okundu
 
Büyük ilgi görüyor!
"Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi’nde ihtiyaca binaen yeni oluşturulan kütüphane, tasarımı ve öğrencilere faydası ile büyük ilgi görüyor. "
EĞİTİM Haberi
Büyük ilgi görüyor!

Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi’nde yeni oluşturulan kütüphane için destek veren Gerede Orman İşletme Müdürü İsmail Dilek’e plaket takdim edildi.

Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi’nde ihtiyaca binaen yeni oluşturulan kütüphane, tasarımı ve öğrencilere faydası ile büyük ilgi görüyor.

Yeni oluşturulan kütüphane için Gerede Orman İşletme Müdürü İsmail Dilek, tasarım ve dizayn konusunda destekte bulundu. Katkılarından dolayı Müdür İsmail Dilek’e, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar tarafından plaket takdim edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’ Eğitim-Öğretime göreve geldiğimiz günden itibaren destek vermeye devam ediyoruz. Belediyemiz Ramazan Dede Bilgievi’nde yeni oluşturduğumuz kütüphane öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından büyük takdir topladı. Kütüphanemizin yapım aşamasında bizlere desteğini esirgemeyen Gerede Orman İşletme Müdürü İsmail Dilek'e teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı