Haber Detayı
04 Nisan 2018 - Çarşamba 13:44 Bu haber 7758 kez okundu
 
Geredeli isimler, nerede yer aldı?
"Geredeli Bolu İGM üyelerinden Yusuf Gökçe, Metin Demirbilek ve Üzeyir Ercivan yapılan oylama sonrasında bakın nerelere seçildiler?"
SİYASET Haberi
Geredeli isimler, nerede yer aldı?

Bolu İl Genel Meclisi nisan ayı toplantıları devam ediyor. Son oturumda İl Daimi Encümenine ve Meclis İhtisas Komisyonlarına üye seçimleri gerçekleştirildi.
Aralarında Geredeli hemşehrilerimiz Metin Demirbilek, Yusuf Gökçe ve Uzeyir Ercivan'ın da bulunduğu üyelerin görev dağılımı yapılan oylama ile belirlendi.

Yaşar Yüceer Başkanlığında devam eden İl Genel Meclisi Nisan Ayı toplantılarının Çarşamba günü gerçekleşen oturumunda seçim yapıldı. Dördüncü yılını dolduran mecliste ilk olarak gizli oylama ile İl Daimi Encümenine üç adet üye seçimi yapıldı.

Oylama sonucunda İl Daimi Encümen üyeliğine Erdoğan Yetkin, İlhan Serçe ve Metin Demirbilek seçildi.

Ardından Meclis İhtisas Komisyonuna üye seçimi gerçekleştirildi. Oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna; Erol Özak, Mümtaz Altınbaş, Yusuf Gökçe, Fehmi Çınar, Ömer Sezgin ve Eyüp Beşli. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna; Vedat Özkan, İlhan Serçe, Yaşar Yüceer, Metin Demirbilek, İsmail Akman, Erhan Çiftçi ve İbrahim Ayhan. Çevre ve Sağlık Komisyonuna; Zeki Ozulluoğlu, Emine Erdal, Erdoğan Yetkin, Ahmet Uzun ve Bedri Pehlivan. Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna; Üzeyir Ercivan, Mustafa Bayraktar, Osman Cabgu, Dursun Fidan ve Hasan Hüseyin Arslan seçildi.

 

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı