Haber Detayı
31 Aralık 2018 - Pazartesi 08:35 Bu haber 2967 kez okundu
 
2.etapla devam..
"İş hayatı konusunda birikimlerini paylaşan Okul Müdürü Altıntaş bu eğitimin okullarını bitirerek iş hayatına atılmak isteyen öğrencileri için çok önemli olduğunu söyledi."
EKONOMİ Haberi
2.etapla devam..

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ve Bolu İşkur il Müdürlüğü protokolü ile yapılan Aralık ayı 2.etap girişimcilik eğitimi eğitimci Şeyda Otluoğlu Kuyumcu tarafından verilen eğitimle başladı.

Eğitime katılanların büyük çoğunluğunu üniversite sanayi işbirliği kapsamında Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık Finans ve Uluslararası Ticaret Bölümü son sınıf öğrencileri oluşturdu. İlk gün eğitimine Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Kadir Murat Altıntaş ve Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka da katıldı.

İş hayatı konusunda birikimlerini paylaşan Okul Müdürü Altıntaş bu eğitimin okullarını bitirerek iş hayatına atılmak isteyen öğrencileri için çok önemli olduğunu söyledi.

Müdür Altıntaş; "Böylesine güzel organizasyonlarda her zaman yanımızda olan Gerede TSO ve İşkur’a verdikleri destekten dolayı öğrencilerimiz adına teşekkür ederim," diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı