Haber Detayı
16 Şubat 2021 - Salı 11:12 Bu haber 3340 kez okundu
 
2 günde 20'sini de alıp geldiler!
"Türkiye Kayak Federasyonunun 2020-2021 yılı sezonu kayaklı koşu Türkiye grup şampiyonası yarışları Bitlis’te gerçekleştirildi."
SPOR Haberi
2 günde 20'sini de alıp geldiler!

14 - 15 Şubat tarihlerinde yapılan Kayak Koşu Gruplar şampiyonası yarışmaları Bitlis'te tamamlandı. Arkut Sporcu Eğitim Merkezi’nin başarılı kayakçıları Bitlis’te gerçekleştirilen ilk gün klasik stil ve ikinci gün serbest stil Türkiye Kayaklı Koşu Gruplar şampiyonasında, iki günün yarışları sonucunda 8 altın madalya kazanarak adını ülke çapında duyurdu.

Türkiye Kayak Federasyonunun 2020-2021 yılı sezonu kayaklı koşu Türkiye grup şampiyonası yarışları 14 ve 15 Şubat tarihlerinde Bitlis’te gerçekleştirildi.
Arkut Sporcu Eğitim Merkezi’nin başarılı kayakçıları 2 günün sonucunda başarı göstererek kategoriler toplamında 8 altın, 6 gümüş, 6 bronz olmak üzere toplamda 20 madalya kazanarak Gerede'ye döndüler.

Arkut Kayak Kulubü, ilçe halkının da göğsünü kabartan bu haberi; "İki günün sonucunda toplamda 20 madalya ile yarışmaları tamamladık. Bu başarıdan dolayı teknik ekibimize, sporcularımıza, ailelerine ve bizi destekleyen takip eden bizler için dua eden bütün herkese armağan ederiz," sözleri ile sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, harika sevince okuyanları da dahil etmeyi ihmal etmedi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı